Úvod Jak nakupovat Pro Slovensko Osobní odběr Pište na Kontakt

Nad 2´500,-CZK

doprava

Partneři


AKTUÁLNÍ KATALOGY

LIMITED EDITION

AKTUALITY

Najdete nás na:

Novinky Peg Pérego


Nacházíte se v oddělení: Novinky >>> strana: 3 z 3
zpět vpřed
1 2 3

PRIMA PAPPA FOLLOW ME Hi Tech Licorice a hrazda

Novinka Akce
Naše cena: 4 449,- CZK
Původní cena: 4 989,- CZK

Expedice: IHNED

Židlička PRIMA PAPPA FOLLOW ME v barvě HI TECH LICORICE, s hrazdou jako dárek. Určená od 0 (od narození) do 3 let, vybavená 4 páry koleček s vlastní brzdou. Skladná, lehká, multifunkční. V prvních měsících lze použít jako komfortní, relaxační lehačka. Od 6 měsíců jako židlička na hraní i krmení, později pro společné chvíle u stolu. Potah ze syntetické kůže.

Více zde

PRIMA PAPPA FOLLOW ME Wonder Green a hrazda

Novinka Akce
Naše cena: 3 849,- CZK
Původní cena: 4 389,- CZK

Expedice: IHNED

Židlička PRIMA PAPPA FOLLOW ME v barvě WONDER GREEN, s hrazdou jako dárek. Určená od 0 (od narození) do 3 let, vybavená 4 páry koleček s vlastní brzdou. Skladná, lehká, multifunkční. V prvních měsících lze použít jako komfortní, relaxační lehačka. Od 6 měsíců jako židlička na hraní i krmení, později pro společné chvíle u stolu. Vzdušný potah ze syntetických vzdušných vláken.

Více zde

PRIMO VIAGGIO and BASE I-SIZE Luxe Ecru

Novinka
Naše cena: 7 590,- CZK

Expedice: nyní vyprodáno

NEJLEPŠÍ AUTOSEDAČKA ROKU. Primo Viaggio i-Size od Peg Pérego, v barvě LUXE ECRU je pohodlná, útulná a snadno umístitelná ve Vašem autě. Umožňuje dítěti cestovat delší dobu proti směru jízdy, resp. od narození do délky 83 cm a do 13 kg (15 měsíců). Schváleno podle nové normy ECE R 129 i-Size. Dodáváno kompletní s isofixovou základnou BASE i-Size.

Více zde

PRIMO VIAGGIO and BASE I-SIZE New Life

Novinka
Naše cena: 7 590,- CZK

Expedice:

NEJLEPŠÍ AUTOSEDAČKA ROKU. Primo Viaggio i-Size od Peg Pérego, v barvě NEW LIFE, je pohodlná, útulná a snadno umístitelná ve Vašem autě. Umožňuje dítěti cestovat delší dobu proti směru jízdy, resp. od narození do délky 83 cm a do 13 kg (15 měsíců). Schváleno podle nové normy ECE R 129 i-Size. Dodáváno kompletní s isofixovou základnou BASE i-Size. Tento produkt je součástí speciální edice sestavy ELITE MODULAR s autosedačkou PRIMO VIAGGIO SL nebo PRIMO VIAGGIO i-SIZE.

Více zde

SET MODULAR ELITE VIAGGIO SL Luxe Ecru

Novinka
Naše cena: 11 370,- CZK

Expedice: NA DOTAZVíce zde

TATAMIA FOLLOW ME Wonder Green

Novinka
Naše cena: 7 690,- CZK

Expedice: IHNED

Židlička i houpačka TATAMIA FOLLOW ME Peg Pérego v barvě WONDER GREEN. Vysoká náročnost na designe, bezpečnost a multifunkčnost tohoto výrobku.

Více zde

YPSI COMBO Class Beige

Novinka
Naše cena: 16 490,- CZK

Expedice: IHNED

YPSI COMBO PEG PÉREGO v barvě CLASS BEIGE - uspokojí potřeby Vašeho dítěte již od narození. Kombinace hbitého, spolehlivého podvozku, praktické hluboké korbičky a otočné sportovní nástavby Vám poskytne vše, co potřebujete do startu pro radostné prožití Vašeho rodičovství.

Více zde

YPSI COMBO Ebony

Novinka
Naše cena: 17 490,- CZK

Expedice: IHNED

YPSI COMBO PEG PÉREGO v barvě EBONY - uspokojí potřeby Vašeho dítěte již od narození. Kombinace hbitého, spolehlivého podvozku, praktické hluboké korbičky a otočné sportovní nástavby Vám poskytne vše, co potřebujete do startu pro radostné prožití Vašeho rodičovství.

Více zde

PRIMA PAPPA FOLLOW ME Mint a hrazda

Novinka Akce
Naše cena: 3 849,- CZK
Původní cena: 4 389,- CZK

Expedice: IHNED

Židlička PRIMA PAPPA FOLLOW ME v barvě MINT, s hrazdou jako dárek. Určená od 0 (od narození) do 3 let, vybavená 4 páry koleček s vlastní brzdou. Skladná, lehká, multifunkční. V prvních měsících lze použít jako komfortní, relaxační lehačka. Od 6 měsíců jako židlička na hraní i krmení, později pro společné chvíle u stolu. Potah ze syntetické kůže.

Více zde

PRIMA PAPPA FOLLOW ME Wonder Grey a hrazda

Novinka Akce
Naše cena: 3 849,- CZK
Původní cena: 4 389,- CZK

Expedice: IHNED

Židlička PRIMA PAPPA FOLLOW ME v barvě WONDER GREY, s hrazdou jako dárek. Určená od 0 (od narození) do 3 let, vybavená 4 páry koleček s vlastní brzdou. Skladná, lehká, multifunkční. V prvních měsících lze použít jako komfortní, relaxační lehačka. Od 6 měsíců jako židlička na hraní i krmení, později pro společné chvíle u stolu. Vzdušný potah ze syntetických vzdušných vláken.

Více zde

PRIMO VIAGGIO and BASE I-SIZE Navy

Novinka
Naše cena: 7 590,- CZK

Expedice:

SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ. Primo Viaggio i-Size od Peg Pérego, v barvě NAVY je pohodlná, útulná a snadno umístitelná ve Vašem autě. Umožňuje dítěti cestovat delší dobu proti směru jízdy, resp. od narození do délky 83 cm a do 13 kg (15 měsíců). Schváleno podle nové normy ECE R 129 i-Size. Dodáváno kompletní s isofixovou základnou BASE i-Size. Tento produkt je součástí speciální edice sestavy ELITE MODULAR s autosedačkou PRIMO VIAGGIO SL nebo PRIMO VIAGGIO i-SIZE. Jednotlivé produkty speciální edice NELZE zakoupit samostatně.

Více zde

PRIMO VIAGGIO and BASE I-SIZE Onyx

Novinka
Naše cena: 7 590,- CZK

Expedice:

NEJLEPŠÍ AUTOSEDAČKA ROKU. Primo Viaggio i-Size od Peg Pérego, v barvě ONYX, je pohodlná, útulná a snadno umístitelná ve Vašem autě. Umožňuje dítěti cestovat delší dobu proti směru jízdy, resp. od narození do délky 83 cm a do 13 kg (15 měsíců). Schváleno podle nové normy ECE R 129 i-Size. Dodáváno kompletní s isofixovou základnou BASE i-Size.

Více zde

TATAMIA FOLLOW ME Fragola

Novinka
Naše cena: 7 390,- CZK

Expedice: nyní vyprodáno

Židlička i houpačka TATAMIA FOLLOW ME Peg Pérego v barvě FRAGOLA. Vysoká náročnost na designe, bezpečnost a multifunkčnost tohoto výrobku.

Více zde

X-MOVE PRAM SET Evening grey

Novinka Akce
Naše cena: 13 990,- CZK
Původní cena: 16 990,- CZK

Expedice: IHNED

Zcela všestranný kočárek včetně příslušenství, vhodný jak do terénu, tak i pro jízdu po městě. Set obsahuje podvozek s obousměrnou nástavbou X-MOVE, hlubokou korbou X-PRAM LIGHT, fusak X-COSY Graphite, závěsnou tašku X-BAG, originál pláštěnku a nápojový držák X-MUG. Set je zabalen v originál 2 kartonech, záruka 24 měsíců. SLEVA 3000,-CZK

Více zde

YPSI COMBO Class Grey

Novinka
Naše cena: 16 490,- CZK

Expedice: IHNED

YPSI COMBO PEG PÉREGO v barvě CLASS GREY - uspokojí potřeby Vašeho dítěte již od narození. Kombinace hbitého, spolehlivého podvozku, praktické hluboké korbičky a otočné sportovní nástavby Vám poskytne vše, co potřebujete do startu pro radostné prožití Vašeho rodičovství.

Více zde

YPSI COMBO Polo

Novinka
Naše cena: 17 490,- CZK

Expedice: nyní vyprodáno

YPSI COMBO PEG PÉREGO v barvě POLO - uspokojí potřeby Vašeho dítěte již od narození. Kombinace hbitého, spolehlivého podvozku, praktické hluboké korbičky a otočné sportovní nástavby Vám poskytne vše, co potřebujete do startu pro radostné prožití Vašeho rodičovství.

Více zde
Nacházíte se v oddělení: Novinky - strana: 3 z 3
zpět vpřed
1 2 3

 *www 2004-2020 Peg Pérego - Baby
Mapa webu